Fiat stilo combi dla całej rodziny

Fiat stilo 1,6 benzyna, świetny model.

Fiat stilo 1,6 to jeden z silniejszych konstrukcji samochodu. Moc silnika to ok.1,6, pobór benzyny jest na poziomie 10 litrów przy spalaniu na 100 kilometrów. Fiat stilo został wykonany w kilku wersjach, w kombiku, osobowy, 3 – drzwiowy, 5 – drzwiowy.

Fiat stilo 1 6 w kombi to ciężka karoseria, samochód jest bardzo pakowny, ma duży bagażnik, wszystko się w nim z pomieści. I można tu dodać, że również ma świetnie dobrany kolor do karoserii, czyli można ten model spotkać w barwach takich, jak biała, czarna, szara, niebieska, czerwona, zielona, metalik, czarny itd.

Wada, jaka się nasuwa w tym modelu, to mnóstwo elektryki, która bardzo obciąża kosztami naprawy kierowcę. Jeśli się decydujemy na taki rodzaj samochodu, to powinniśmy się dobrze trzymać za portfel.

Wiele zalet tego samochodu można przeanalizować przy jego wadach i zdecydować się na kupno tego rodzaju samochodu. Zaletami są pakowność, silny pociąg w czasie jazdy, lepszy kop na starcie, cały czas samochód jedzie, nie psuje się z byle powodu. Doskonały do pracy i do podróży, świetnie się prezentuje, jeden z lepszych modeli, na czasie i z klasą.

Jeśli chcemy wozić w samochodzie całą rodzinę, to możemy wybrać ten model samochodu.