Samochody używane od osoby fizycznej lub z komisu. 

Samochody używane można zakupić od osoby fizycznej lub w komisie. Jednak dziś trudno trafić na dobry samochód w cenie do 5000 złotych. Gdyż cena samochodów poszła ostro w górę. I jeśli mamy zamiar zakupić samochód, w kwocie do 10000 tysięcy to możemy trafić na roczniki poniżej 2010 roku.

Najczęściej spotykane marki aut to citroeny C 3, które są w różnych kolorach karoserii oraz fordy, fiaty punto, peugeoty.

Samochody to wspaniała zabawka, która będzie nam służyć długie lata, a my z niej skorzystamy potrójnie. Gdyż będziemy dojeżdżać do pracy, przy najmniejszym nakładzie środków finansowych. Jak i również samochód sam na siebie zarobi, gdy będzie nam cały czas służył, a i również, gdy trafimy na dobry egzemplarz, to samochód może nie będzie wymagał zbytnio kosztownej naprawy.

Samochody używane to pewna forma nabycia samochodu o niższej cenie, możliwość skorzystania jeszcze oszczędzając na wydawaniu na drogi samochód ze salonu.

Podsumowując, samochód to niezbędny dodatek do naszego życia, bez niego nie moglibyśmy się dostać do wymarzonej pracy lub dobrze płatnej, gdzie dach nad głową, sucho i ciepło.